top of page
Zpět na seznam masáží
Canva - Massage.jpg
Liftingová masáž obličeje, hlavy a dekoltu
60 minut - 899Kč

Liftingovou masáž tvoří manuální procesy, které vedou k postupnému vyhlazení vrásek a napnutí kontur obličeje. Masáž působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Má také hloubkové, detoxikační a regenerační účinky, zpomaluje proces stárnutí pokožky. Liftingová masáž dokáže nejen krásně ovlivnit a zkrášlit pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a Vaší spokojenosti. Docílíte tak celkově mladšího vzhledu vašeho obličeje.

Masáž hlavy
Antistresové pohlazení

Antistresové pohlazení je unikátním typem masáže zaměřující se na masáž hlavy, obličeje, dekoltu, krku a hrudní páteře.

Zažijete absolutní relaxaci a úlevu celého těla, která vám na chvíli dovolí zapomenout na svět kolem vás. Tato masáž má příznivé účinky na bolesti hlavy a uvolňuje ztuhlý krk. Díky použitým jemným pohybům výrazně rozzáří vaši tvář. Hlava je jednou z hlavních oblastí mnoha procházejících energetických cest, a proto tato masáž také harmonizuje celé tělo. Tato léčba může být také vynikajícím doplňkem masáže celého těla.

Image by Chelsea shapouri
60 minut - 899Kč
Královská masáž zad, šíje a hlavy

Masáž hlavy společně s masáží šíje a zad dokonale uvolňuje svalové napětí a blokády jak krční páteře, tak i zad. Masáž aktivuje energetické body, působí antistresově a relaxačně. Je blahodárná pro klienty trpící na bolesti hlavy a migrény. Pozitivně ovlivňuje smysly - sluch, zrak a chuť. Díky stimulaci reflexních bodů prospívá i dalším orgánům v těle. Zvyšuje kvalitu spánku, energii a bdělost během dne. Podporuje mikrocirkulaci, což vede ke snížení otoků v obličeji, prokrvení vlasové pokožky, vypnutí pleti a redukci vrásek. Ulevuje od bolesti, zklidňuje a vyživuje podrážděnou a suchou pokožku hlavy.

Masáž zad
60 minut - 899Kč
Terapeutická léčebná masáž

Řešíte problémy s pohybovým aparátem nebo se prostě jen necítíte dobře? Svěřte se nám, nejprve se zaměříme na příčinu bolestí a vybereme pro vás tu nejvhodnější terapii, abychom splnili vaše očekávání a pomohli od potíží. Pomocí léčebných terapeutických masáží se zaměřujeme na uvolnění zjištěných spasmů v lidském těle, na léčbu poruch pohybového systému, které vznikají nejčastěji jako následek nedostatku pohybu, špatného držení těla, sedavého zaměstnání, úrazu, přetížení a také psychosomatických potíží. Terapie doporučujeme pro lidi, kteří dbají o své zdraví, záleží jim na jejich výkonech ať už pracovních, sportovních či osobních a mají vůli udělat změny ve svém dosavadním způsobu života.
Co nám masáž přináší:
    - dodává energii a posiluje organismus
    - uvolňuje stres a emoce
    - obnovuje psychické a fyzické síly
    - odstraňuje stresem vyvolané bolesti hlavy, deprese, nespavost
    - zlepšuje pracovní a sportovní výkonnost
    - odstraňuje ztuhlosti, namožené svaly a napětí ve svalech
    - působení na klouby - onemocnění kloubů (ne však záněty), omezený pohyb v      kloubech, pomáhá při onemocnění páteře
    - detoxikace - povzbuzuje krevní oběh a činnost lymfatického systému
    - přispívá ke zlepšení celkového vzhledu - osvěžuje a vyživuje pokožku
    - podporuje odbourávání tuků a odumřelých buněk pokožky

bekir-donmez-eofm5R5f9Kw-unsplash_edited
60 minut - 899Kč
Klasická sportovní masáž

Sportovní masáž je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů, pomáhající lidem zbavovat se únavy nebo připravit tělo na podání plného výkonu. Léčebná sportovní masáž urychluje doléčování některých onemocnění a zvláště zranění. Pomáhá k uvolnění svalstva a přetížených partií těla.

Masáž zad
60 minut - 899Kč
Klasická relaxační masáž

Masáž má celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek na tělesnou výkonnost a ovlivňuje stav centrálního nervového systému. Klasická masáž se provádí pomocí hmatů, které jsou seřazeny do přesně stanovených masážních sestav pro jednotlivé části těla. Pořadí těchto hmatů, způsob provádění, rychlost a hloubka působení určí výsledný efekt masáže. Dá se říci, že masáž vede úpravě změněných poměrů v organismu k normálu. Podle výzkumů klasická masáž také upravuje biochemickou hladinu organismu ve prospěch zrychlení léčby onemocnění a zranění.

Při masáži se používají lokální masážní prostředky, nejčastěji emulze, lihové prostředky, oleje a masážní gely. Klasická masáž může být částečná nebo celková.

Masáž zad
60 minut - 899Kč
Aromaterapeutická masáž Comfort antistress

Aromaterapeutická masáž je spojením relaxační masáže a léčivých účinků éterických olejů. Rostlinné silice jsou látky rozpustné v rostlinných olejích, se kterými se těsně před masáží míchají v různých poměrech. Výběr éterických olejů záleží samozřejmě na potřebách a požadavcích klienta. Některé oleje jsou vhodné pro stimulaci organismu a mysli, jiné naopak pro zklidnění. Podle toho se volí také tempo masáže, pomalejší a plynulé hmaty mají relaxační účinek, zatímco hlouběji působící hmaty se užívají při stimulační masáži.
 Aromaterapeutická masáž je tedy velice vhodná zejména k uvolnění svalů, odstranění duševního napětí a stresu, k psychickému povzbuzení a pomáhá také odplavit únavu. Dále se užívá k posílení imunity, prevenci proti infekčním onemocněním a zánětům, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, v důsledku čehož se zvyšuje vyplavování toxických látek z těla. Masáž je doporučována také ke zmírnění otoků nebo podpoře trávicího systému.

relaxation-3065577_1280.jpg
60 minut - 899Kč
Masáž pro děti a dorost
60 minut - 899Kč

Masáž pro děti a dorost je speciální masáží, která je prováděna jemněji s ohledem na mladé tělo. I přesto díky ní dochází k regeneraci těla, odstraňuje napětí a ztuhlost svalů. Junioři se budou cítit zklidněni s uvolněnou myslí. Je vhodná především pro mladé sportovce, kteří potřebují svému tělu dopřát regeneraci, kompenzovat jednostranné přetížení a udržovat dlouhodobou tělěsnou kondici. Každý aktivní sportovec by měl do svého programu zařadit zotavovací procesy a odpočinek. U dětí se tato regenerace často opomíjí, přitom je nesmírně důležitá pro další podávání výkonů a správné vyvíjení organismu. Masáž působí zároveň jako prevence možných problémů souvisejících s přetěžováním pohybového aparátu. 

Účinky juniorské masáže:

    - zrychlení regenerace, zvýšení výkonnosti

    - stimulace krevního oběhu a lymfatického systému

    - odstraňuje napětí ve svalech

    - uvolňuje spasmy a kloubní spojení

    - zvyšuje pohybové schopnosti

    - detoxikace organismu

    - umocňuje pocit kliku a pohody

Image by Christin Hume
Manuální lymfatická masáž (lymfodrenáž)

Indikace manuální lymfodrenáže:

  • snížení otoků

  • zvýšení imunity

  • odstranění tělesné únavy a vyčerpanosti

  • detoxikace organismu

  • po fyzické námaze a sportu

  • regenerace po úrazech a operačních výkonech

  • prevence vzniku křečových žil

Preventivní celotělová lymfatická masáž

Správná funkce lymfatického systému hraje klíčovou roli ve funkci imunitního systému. Preventivní lymfatická masáž celého těla v tomto případě spočívá v jemné masáži všech klíčových bodů lymfatického systému. Tím je zabráněno například hromadění odpadních látek, buněčných zbytků nebo infekčních patogenů v lymfatickém systému. Organismus je tak lépe pročišťován. Jedná se tedy o jednu z možností jak nefarmakologicky posílit

obranyschopnost vlastního těla.

 

Jedna lymfatická masáž na detoxikaci organismu nestačí. Jako prevenci i ke zmírnění zdravotních potíží doporučujeme kůru cca deseti ošetření s pravidelnou návštěvností minimálně 1x týdně! nejlépe však 2x. Efekt zpevnění a zmenšení otoků, způsobený dokonalejším odtokem přebytečné lymfy, se objeví po 3 - 4 lymfatických masážích. Poté doporučujeme chodit na udržování správné funkce 1x za měsíc. Je to však velmi individuální. Hodně záleží na přístupu k vlastnímu tělu a zdraví, taktéž na věku, tělesné hmotnosti a problému. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační. 

Zjednodušeně řečeno jde o zdraví velmi prospěšnou jemnou masáž lymfatických cest, která napomáhá odtoku přebytečné vody (otoky) a toxických látek z těla.

Dochází k uvolnění a urychlení toku lymfy. Tato tělesná tekutina má tu schopnost, že odvádí z těla škodliviny, které do sebe neustále vstřebáváme ze špatného životního prostředí, nezdravých potravin, léků, alkoholu... Pokud se lymfa hromadí v organismu, dochází k postupnému zanášení těla zplodinami metabolismu a toxických látek, které se podílejí na nerovnoměrném rozložení tuku a vody. Dochází k narušení spojovacích vláken mezi svaly a kůží, což způsobuje ochabnutí kůže v elastické tkáni. Pokud lymfatický systém nefunguje, snižuje se obranyschopnost organismu. Zanesené lymfatické dráhy se projevují například celkovou tělesnou únavou, pocity vyčerpanosti, únavou noh, otoky... Lymfatická masáž podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům nebo chronické únavě.

Čištění lymfy je důležité, abychom dosáhli zvýšení obranného systému a tím podpořili regeneraci organismu, předešli a postupně odstraňovali časté angíny, chřipky, záněty, akné, pozvedli imunitu. Lymfatické masáže pozitivně působí i při rehabilitaci sportovců (svalové vyčerpání, zvýšené napětí po sportovních výkonech).

V medicíně se využívá například pro rychlejší hojení a odstranění otoků po operacích - veškeré poúrazové stavy, pooperační stavy. Lymfatická masáž zlepšuje odtok produktů metabolismu v oblasti pooperační rány a podporuje hojení = uvolňuje tkáňové napětí a tím pádem zbavuje pocitu bolesti. Pozitivně působí i při nedostatečnosti žilního systému = jako prevence křečových žil. Dochází k posunu neokysličené krve v krevním řečišti. Krev se rychleji okysličuje. Proto je tento typ masáže nejšetrnější pro lidi, kteří trpí křečovými žilami. Upraví se metabolismus. Klienti se odvodní a mohou i zhubnout. Organismus se harmonizuje. Zlepší se elasticita a vzhled pokožky. Uplatnění najde tato masáž také v boji s celulitidou. Kromě zdravotních vlivů mají ruční lymfodrenáže také značné relaxační účinky, které jsou v dnešní hektické době plné stresů velmi důležité a ocení je každý moderní člověk. V každém případě je lymfatická masáž určitým zásahem do organismu a proto má její provádění určitá omezení. Nelze ji dělat při virovém nebo akutním onemocnění a zejména ne při nádorových onemocněních.

60 minut - 1090Kč
Anticelulitidní masáž se zaměřením na problémové partie

Při špatné funkci lymfatického systému spolu s krevním řečištěm, vzniká v podkoží hromadění tukové tkáně, které se postupně shlukuje a vytváří tzv. ,,celulitidu,,
 
Tyto shluky utlačují lymfatické a krevní cévy a snižují prokrvení v podkoží. Toxiny se neodplavují dostatečně z těla ven a následně dochází k zadržování vody a odpadních látek v těle.
 
Masáž je zaměřená na problémové partie především hýždí a stehen. Jednotlivé hmaty jsou prováděny tak, aby působily na tukovou tkáň. Dochází k mechanickému narušení tukových buněk, k lepšímu prokrvení, zlepšení odtoku odpadních látek z těla a k úlevě únavy nohou.

Masážní kameny
60 minut - 949Kč
Detoxikace organismu masáží nohou

Chodidla mají 500.000 potních žláz, které pomáhají odstraňovat toxiny z těla. V reflexologii, typu alternativní medicíny, je masáž nohou naprostým základem. Naše nohy mají několik nervových zakončení (reflexů), které odpovídají různým systémům a orgánům v těle. Tyto reflexy mají terapeutické účinky, které můžeme aktivovat pomocí masáží. Celá řada zdravotních odborníků používá masáž nohou ke zlepšení celkového zdravotního stavu.

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

- odplavuje toxiny (nečistoty z těla)

- zdokonaluje absorpci výživných látek

- působí preventivně proti kornatění tepen a krevním sraženinám

- pomáhá při oxidačních a antioxidačních procesech

- zlepšuje svalovou kondici – pružnost svalů

- reguluje mozkovou a nervovou činnost – zvyšuje schopnost koncentrace          

- podporuje zdravý spánek

- je výbornou prevencí proti migrénám a bolestem hlavy

- snižuje hladinu špatného cholesterolu v krvi

Image by Hans Vivek
60 minut - 899Kč
Reflexní masáž nohou
60 minut - 899Kč

Jedná se o léčebnou metodu, jdoucí do hloubky zdravotního problému a odstraňující nejen symptomy, ale i příčiny. 
Reflexní terapie ploskou nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení.

Každou část lidského organismu lze ovlivňovat tlakem na různě velké plošky či body umístěné na plosce, prstech, nártech a v okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla.

Reflexní terapií dodáme energii, nebo naopak klid, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.

Image by Christin Hume
Baňková masáž
60 minut - 899Kč

Baňková masáž patří k nejstarším masážním ošetřením. Baňkováním rozumíme přikládání skleněných baněk se zahřátým vzduchem, v nichž se ochlazováním vytvoří podtlak, jenž způsobí jejich přisátí na pokožku a po určité době se odstraní. Pomocí masáže lze zlepšit příliš silnou menstruaci, závratě, masáž zlepšuje krevní a lymfatický oběh, je velmi účinná na celulitidu, odstraní bolesti pohybového aparátu, uvolní ztuhlé svaly na krku a šíji, pomáhá na pročištění krve, zlepšuje krevního oběh, reguluje a zdokonaluje funkci nervového systému, uvolní ztuhlé svaly, odstraní bolesti kloubů, odstraní bolest namožených svalů na nohou, příznivě působí na trávicí trakt, působí pozitivně na dýchací aparát

Image by Chelsea shapouri
Masáž hlavy, čela a očí - ZRAK

Cílem masáže v okolí očí je stimulovat jeho mikrocirkulaci. To pomáhá zlepšit průtok krve, roztáhnout krevní cévy a bojovat proti zadržování tekutin, které bývá u mnoha z nás příčinou po ránu opuchlých očí. Masáž hlavy, čela a očí vám pomůže zrelaxovat a uklidnit vaši mysl.

Masáž hlavy
60 minut - 899Kč
Masáž hlavy a uší - UŠI

Masáž hlavy a uší přispívá k postupnému vyhlazení vrásek a napnutí kontur obličeje. Zastavují stres, navozují hluboké uvolnění a vypínají přehlcenou mysl. Tato speciální  ušní masáž vám zajistí prokrvení celé oblasti uší a zlepší sluch.

Masáž hlavy
60 minut - 899Kč
60 minut - 899Kč
0-02-05-c47db456f82a270a64ce57d1ca216fd0facd208a0e128a8cc54ca22118a9f128_6fb30b29bb7ce87a.
0-02-05-4342620b9bb11e06599aaa09671207d993294b68a70a1abbe79e5682b6b9f092_d5c98f7aad8ce658.
Naše služby pro Vás

Liftingová masáž obličeje, hlavy a dekoltu

Antistresové pohlazení

Královská masáž zad, šíje a hlavy
Terapeutická léčebná masáž
Klasická sportovní masáž
Klasická relaxační masáž
Aromaterapeutická masáž Comfort antistress
Anticelulitidní masáž se zaměřením na problémové partie
délka ošetření      /       cena  
     60 minut                 690 Kč
     120 minut                1300 Kč
     40 minut               400 Kč
     60 minut               700 Kč
     120 minut             1350 Kč
     45 minut               500 Kč
     60 minut               700 Kč
     45 minut               500 Kč
     40 minut               490 Kč
     60 minut                 700 Kč
     60 minut                 720 Kč
     60 minut               690 Kč
    120 minut                1350 Kč
Manuální lymfatická masáž (lymfodrenáž)
     60 minut                 650 Kč
     120 minut                1200 Kč
Reflexní masáž nohou, ruce
     30 minut                 350 Kč
Baňková masáž zada
     40 minut                 550 Kč
     60 minut                 790 Kč
Celého těla
Masáž hlavy, čela a očí
5 druhů masáže obličej
     30 minut                 350 Kč
     30 minut                 550 Kč
0-02-05-44c9232509163d50747ffec3f7249300d764cff345413e4b8a6363093e832527_4b2660ca5d9ce27b.
0-02-05-2a8900dcc0364416224d7726a72c13c90f9d031fb2571d10a63564c7bfa24eb4_ba078e64b069d297.
bottom of page