Liftingová masáž obličeje, hlavy a dekoltu

Liftingovou masáž tvoří manuální procesy, které vedou k postupnému vyhlazení vrásek a napnutí kontur obličeje. Masáž  působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Má také hloubkové a detoxikační účinky, regenerační a zpomaluje procesu stárnutí pokožky. Liftingová masáž dokáže nejen krásně ovlivnit a zkrášlit pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Docílíte tak celkově mladšího vzhledu vašeho obličeje.

45 minut - 699Kč
60 minut - 849Kč
Antistresové pohlazení

Antistresové pohlazení je unikátním typem masáže zaměřující se na masáž hlavy, obličeje, dekoltu, krku a hrudní páteře.

Zažijete absolutní relaxaci a úlevu celého těla, která vám na chvíli dovolí zapomenout na svět kolem vás. Tato masáž má příznivé účinky na bolesti hlavy a uvolňuje ztuhlý krk. Díky použitým jemným pohybům výrazně rozzáří vaši tvář. Hlava je jednou z hlavních oblastí mnoha procházejících energetických cest, a proto tato masáž také harmonizuje celé tělo. Tato léčba může být také vynikajícím doplňkem masáže celého těla.

45 minut - 699Kč
60 minut - 849Kč
Královská masáž zád, šíje a hlavy

Masáž hlavy společně s masáží šíje a zad dokonale uvolňuje svalové napětí a blokády jak krční páteře, tak i zad. Masáž aktivuje energetické body, působí antistresově a relaxačně. Je blahodárná pro klienty trpící na bolesti hlavy a migrény. Pozitivně ovlivňuje smysly - sluch, zrak a chuť. Díky stimulaci reflexních bodů prospívá i dalším orgánům v těle. Zvyšuje kvalitu spánku, energii a bdělost během dne. Podporuje mikrocirkulaci, což vede ke snížení otoků v obličeji, prokrvení vlasové pokožky, vypnutí pleti a redukci vrásek. Ulevuje od bolesti, zklidňuje a vyživuje podrážděnou a suchou pokožku hlavy.

45 minut - 699Kč
60 minut - 849Kč
Detoxikace organismu masáží nohou

Chodidla mají 500.000 potních žláz, které pomáhají odstraňovat toxiny z těla. V reflexologii, typu alternativní medicíny, je masáž nohou naprostým základem. Naše nohy mají několik nervových zakončení (reflexů), které odpovídají různým systémům a orgánům v těle. Tyto reflexy mají terapeutické účinky, které můžeme aktivovat pomocí masáží. Celá řada zdravotních odborníků používá masáž nohou ke zlepšení celkového zdravotního stavu.

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

- odplavuje toxiny (nečistoty z těla)

- zdokonaluje absorpci výživných látek

- působí preventivně proti kornatění tepen a krevním sraženinám

- pomáhá při oxidačních a antioxidačních procesech

- zlepšuje svalovou kondici – pružnost svalů

- reguluje mozkovou a nervovou činnost – zvyšuje schopnost koncentrace                             - podporuje zdravý spánek

- je výbornou prevencí proti migrénám a bolestem hlavy

- snižuje hladinu špatného cholesterolu v krvi

45 minut - 699Kč
60 minut - 849Kč
Relaxační masáž unavených nohou

Na chodidlech  máme řadu reflexních bodů a zón, jejichž promačkávání vede k rozproudění lymfatického i krevního systému a pozitivně ovlivňuje zdraví člověka.

Masáž plosek nohou se provádí relaxační metodou – lehkým promačkáváním bodů, protahováním prstů a táhlými pohyby na plosce nohy. Taková masáž je silně relaxační terapií při stresu nebo pro uvolnění bolesti a napětí při každodenní zátěži. Masáž nejenže uvolní psychiku, ale odpomáhá i bolestivým stavům zad a pocitům těžkých nohou.

Pro většinu lidí je reflexní masáž nohou velmi příjemná. Dochází u ní k tlakově stimulačním hmatům, tlakově rotačním hmatům, hlazení a tření. Každý pohyb dlaní a prsty působí jako balzám pro tělo i duši. Stres a spěch z vás postupně odplují a nep­říjemné blokády se uvolní

45 minut - 699Kč
60 minut - 849Kč
Klasická sportovní masáž

Sportovní masáž je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů, pomáhající lidem  zbavovat se únavy nebo připravit ho na podání plného výkonu. Léčebná sportovní masáž urychluje doléčování některých onemocnění a zvláště zranění. Pomáhá k uvolnění svalstva a přetížených partií těla.

60 minut - 849Kč
90 minut - 1249Kč
Klasická relaxační masáž

Masáž má celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek na tělesnou výkonnost a ovlivňuje stav centrálního nervového systému. Klasická masáž se provádí pomocí hmatů, které jsou seřazeny do přesně stanovených masážních sestav pro jednotlivé části těla. Pořadí těchto hmatů, způsob provádění, rychlost a hloubka působení určí výsledný efekt masáže. Dá se říci, že masáž vede úpravě změněných poměrů v organismu k normálu. Podle výzkumů klasická masáž také upravuje biochemickou hladinu organismu ve prospěch zrychlení léčby onemocnění a zranění.

Při masáži se používají lokální masážní prostředky, nejčastěji emulze, lihové prostředky, oleje a masážní gely. Klasická masáž může být částečná nebo celková.

45 minut - 699Kč
60 minut - 849Kč
Aromaterapeutická masáž
Comfort antistress

Aromaterapeutická masáž je  spojením relaxační masáže a léčivých účinků éterických olejů. Rostlinné silice jsou látky rozpustné v rostlinných olejích, se kterými se těsně před masáží míchají v různých poměrech. Výběr éterických olejů záleží samozřejmě na potřebách a požadavcích klienta. Některé oleje jsou vhodné pro stimulaci organismu a mysli, jiné naopak pro zklidnění. Podle toho se volí také tempo masáže, pomalejší a plynulé hmaty mají relaxační účinek, zatímco hlouběji působící hmaty se užívají při stimulační masáži.

 Aromaterapeutická masáž je tedy velice vhodná zejména k uvolnění svalů, odstranění duševního napětí a stresu, k psychickému povzbuzení a pomáhá také odplavit únavu. Dále se užívá k posílení imunity, prevenci proti infekčním onemocněním a zánětům, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, v důsledku čehož se zvyšuje vyplavování toxických látek z těla. Masáž je doporučována také ke zmírnění otoků nebo podpoře trávicího systému.

60 minut - 849Kč
90 minut - 1249Kč
120 minut - 1600Kč
Levandulová masáž pro lepší spánek

U této masáže nejde jen o klasickou regeneraci a uvolnění namožených svalů, je hlavně o celkové fyzické a psychické uvolnění. Masáž probíhá na pohodlné masáži nebo na masážním stole. Tato masáž je na rozdíl od klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky tolik nepoužívají tlakovou metodu, věnují se především uvolnění svalového napětí a nastolení psychické rovnováhy je u všech masáží samozřejmostí.

LEVANDULOVÝ MASÁŽNÍ OLEJ

Levandulový masážní olej nemá jen krásnou vůni ale i blahodárné účinky. Uklidňuje podrážděnou pokožku, působí protizánětlivě a antibakteriálně, proto pomáhá čistit pleť a může pomoc při akné, podporuje hojení. Uvolňuje tělo, nervy a svaly. Pomáhá při bolestech hlavy způsobené ztuhlou šíjí.

ÚČINKY LEVANDULOVÉ MASÁŽE

- přináší celkovou relaxaci a uvolnění organismu

- pomáhá při bolestech hlavy a menstruačních bolestech

- uvolňuje svalové napětí

- pomáhá při nespavosti

- uleví při stresu i znepokojení

- dehydratuje pokožku a posiluje vlastní obranyschopnost

60 minut - 849Kč
90 minut - 1249Kč
Povzbuzující citrusová masáž
celého těla

Citrusová masáž zvyšují přívod krve do kůže a svalů, tím zvyšuje přísun kyslíku a živin do tkání. Zvláčňuje pokožku. Zvyšuje obranyschopnost organismu, odplavení škodlivin. Uvolňuje zatuhlé a přetěžované svaly. Ovlivňuje limbický systém a tím dochází k uvolňování endorfinů, které redukují stres a depresi v těle. Zklidňující, jemná a delikátní masáž s ovocnou vůně, která působí na organizmus velmi povzbudivě.

ÚČINKY MASÁŽE

- ulevuje při neklidu, úzkosti a depresi

- osvěžující a stahující účinky pomerančového oleje pomáhají proti celulitidě

- se svými protikřečovými účinky je vhodný na břišní křeče a zažívací bolesti, nechutenství, nevolnost, nadýmání

- stimulace jater a žlučníku nejenom podněcuje tok žluči a zdokonaluje tak trávení tuků, ale navíc potlačuje nevolnost a bolesti hlavy, nervové napětí a nespavost

- velice pozitivně působí na psychiku

- přináší radost a pozitivum dlouhotrvající krásná vůně

60 minut - 849Kč
90 minut - 1249Kč
120 minut - 1600Kč
Zeštíhlující masáž s detoxikačním skořicovým zábalem

Skořicový zábal je velmi účinná a po skořici vonící procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě. Speciální krém nanášíme na postižená místa dolních končetin, která překryjeme termofólií, abychom zabránili úniku účinných éterických olejů do volného prostoru a docílili stálého a rovnoměrného tlaku na všechny ošetřované části těla. V místě aplikace krém silně prohřívá postižená místa a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání. Po zábalu provedeme masáž dolních končetin. Skořicové zábaly působí nejen léčebně, ale také preventivně.

ÚČINKY MASÁŽE

- zlepšuje buněčný metabolismus (spaluje podkožní tuk)

- působí korektivně proti nežádoucím ložiskům tuku (redukuje tukové polštářky)

- pomáhá k odstranění celulitidy

- zeštíhluje a modeluje postavu

- podporuje krevní oběh

- zlepšuje pevnost a pružnost pokožky

- napomáhá k detoxikaci (stimuluje odvod toxických látek z těla)

- ulevuje pocitu „těžkých“ nohou

60 minut - 880Kč
90 minut - 1300Kč
Anticelulitidní masáž se zaměřením na problémové partie

Při špatné funkci lymfatického systému spolu s krevním řečištěm, vzniká v podkoží k hromadění tukové tkáně, které se postupně shlukuje a vytváří tzv.,,celulitidu,,

 

Tyto shluky utlačují lymfatické a krevní cévy a snižují prokrvení v podkoží. Toxiny se neodplavují dostatečně z těla ven a následně dochází k zadržování vody a odpadních látek v těle.

 

Masáž je zaměřená na problémové partie především hýždí a stehen. Jednotlivé hmaty jsou prováděny tak, aby působily na tukovou tkáň. Dochází k mechanickému narušení tukových buněk, k lepšímu prokrvení, zlepšení odtoku odpadních látek z těla a k úlevě únavy nohou.

60 minut - 880Kč
90 minut - 1300Kč
Růžová uvolňující masáž

Éterický olej růže je jedním z nejluxusnějších, nejvzácnějších a nejdražších éterických olejů. Plná květinově sladká vůně čerstvých růží s čerstvými medově rostlinnými podtóny harmonizuje emoce, podporuje ženskost, příznivě působí při úzkostech a depresích.

 

Éterický olej z růže s výrazně ženskou polaritou, celkově uvolňuje a harmonizuje, ulevuje při řadě ženských obtíží – od nepravidelné či bolestivé menstruace až po přechodové potíže, harmonizuje srdeční činnost, ženě umožňuje uvědomit si a procítit hloubku svého ženství.

60 minut - 880Kč
90 minut - 1249Kč
Mandarinková relaxační masáž

Mandarinková masáž se svěží vůní regeneruje, zvláčňuje, hydratuje pokožku, pomáhá proti stresu , nervozitě i nespavosti. Masáž má pozitivní účinky na nervovou soustavu. Jemná mandarinková vůně působí při neklidu a napětí, má zklidňující účinky. Přímým vdechováním dochází k uvolňování jednotlivých vonných částic do limbického systému (část mozku), kde se uchovávají naše emoce, vzpomínky a zážitky a ovlivňují tak naše emocionální postoje.

Je psychickým stimulantem, má dezinfekční, osvěžující, protikřečové, relaxační, zklidňující účinky. Snižuje krevní tlak, ovlivňuje činnost žaludku - podporuje trávení a uvolňuje při nadýmání. Dále působí při nevolnosti, škytavce, zácpě, tonizuje játra, povzbuzuje nervovou činnost a současně uvolňuje. Harmonizuje a posiluje spánek, zmírňuje bolesti při migréně.

ÚČINKY MASÁŽE

- zregeneruje unavené tělo

- uvolňuje napětí, zbavuje depresí, stresu, únavě, nespavosti

- detoxikuje

- dodá radost ze života

- budete se cítit jako znovuzrozeni

- omlazuje pokožku a prokrvuje

- vyživuje a hluboce hydratuje, zvláčňuje

- vhodný pro všechny typy pleti

- zvláště pro suchou a stárnoucí

- krásná vůně ovlivňuje limbický systém a vytváří pohodu

60 minut - 880Kč
90 minut - 1249Kč
Heřmánková zklidňující masáž

Heřmánková masáž je velice příjemná uvolňující procedura, při které dochází k relaxaci a uvolnění. Zklidňuje podrážděnou pokožku. Relaxační heřmánková masáž je vhodná při psychické únavě a vyčerpání. Vhodná také pro rehabilitační masáž k uvolnění svalstva po námaze. Dochází k úlevě při okamžitých i dlouhodobých bolestech z únavy a přetížení. Účinek je umocňován příjemnou vůní heřmánku.

HEŘMÁNKOVÝ OLEJ

Obsahuje extrakt s vysokým obsahem hořčin a silic bohatých na azuleny, které pomáhají regeneraci podrážděné pokožky. Používá se k péči o kůži a regeneraci při hojení zacelených ran, je vhodná k péči o prochlazenou, rozpraskanou kůži a při dalších kožních problémech.

ÚČINKY MASÁŽE

- pomáhá při úzkosti, nervozitě, stresu, depresi, nespavosti

- navozuje celkové uvolnění organismu

- má hojivé účinky, zklidňuje podrážděnou pokožku

- vhodný pro citlivou pleť

- harmonizuje psychickou a fyzickou stránku člověka

- uvolňuje křeče při zažívání i plynatosti

- desinfikuje

60 minut - 880Kč
90 minut - 1249Kč
Havajská masáž - Lomi-Lomi

Masáž Lomi - Lomi pochází z Havaje, místa klidu, relaxace a pohody. A taková je i samotná masáž. Její základ spočívá ve správném tlaku prstů, dlaní, a především také loktů a předloktí. Těch se v této masáži využívá nejvíce. Zkušený masér, který má již s Lomi - Lomi své zkušenosti, dokáže díky předloktí uvolnit celé tělo

ÚČINKY MASÁŽE

- odstraňuje bolest svalů a kloubů

- pomáhá uvolňovat napětí při stresu a přepracovanosti

- skvěle napomáhá lepšímu prokrvení celého těla a detoxikaci organismu

Jednou z dalších výhod masáže Lomi - Lomi je rychlá léčba kožních onemocnění, při potížích s křečovými žílami nebo léčbě modřin. Pokud se zotavujete po operacích, bude pro vás tato masáž ta pravá. 

60 minut - 949Kč
90 minut - 1349Kč
Hot Stones - masáž lavovými kameny

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo.

ÚČINKY MASÁŽE

- je velmi účinná při bolestech (záda, šíje, hlava, klouby, svalstvo) a křečích

- uvolňuje veškeré napětí, fyzické i psychické

- díky prudké detoxikaci má i zeštíhlující efekt a významně snižuje celulitidu

-prohřáté tělo dokonale vstřebá esenciální výživný olej, který působí hloubkově

- pokožka zůstává hydratovaná a jemná

-  je velice příjemná a relaxační.

60 minut - 949Kč
90 minut - 1349Kč
Reflexní masáž nohou

Jedná se o léčebnou metodu, jdoucí do hloubky zdravotního problému a odstraňující nejen symptomy, ale i příčiny. Reflexní terapie ploskou nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek.

Reflexní terapie ploskou nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení.

Každou část lidského organismu lze ovlivňovat tlakem na různě velké plošky či body umístěné na plosce, prstech, nártech a v okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla.

Reflexní terapií dodáme energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.

30 minut - 529Kč
60 minut - 869Kč
Baňková masáž

Baňková masáž patří k nejstarším masážním ošetřením. TBaňkováním rozumíme přikládání skleněných baněk se zahřátým vzduchem, v nichžse ochlazováním vytvoří podtlak, jenž způsobí jejich přisátí na pokožku a po určité době se odstraní.Pomocí masáže lze zlepšit příliš silnou menstruaci, závratě, masáž zlepšuje krevní a lymfatický oběh, je velmi účinné na celulitidu, odstraní bolesti pohybového aparátu, uvolní ztuhlé svaly na krku šíji, pomáhá na pročištění krve, zlepšuje krevního oběh, reguluje a zdokoalujeí funkci nervového systému, uvolní ztuhlé svaly, odstraní bolesti kloubů, odstraní bolest namožených svalů na nohou, příznivě působí na trávicí trakt, působí pozitivně na dýchací aparát

60 minut - 969Kč
90 minut - 1420Kč